מי אחראי על עיצוב ההזמנה? אתם או אני?

יש לנו מגוון מעצבים שישמחו לעצב לכם הזמנה שתתאים בדיוק לאירוע שלכם. תוכלו לבחור מהקטלוג שלנו או לספר לנו על עיצוב שתרצו ואנחנו נייצר לכם אותו.

יש לכם עיצוב קיים? חבר שרוצה לעצב לכם? אין בעיה. נוכל להשתמש בעיצוב שלכם! תשלחו לנו אותו ואנחנו נטמיע אותו בתוך ההזמנה הדיגיטלית שלכם.

 

אני רוצה גם הזמנות דפוס. אתם עושים גם את זה? 

כל ההזמנות הדיגיטליות שלנו מגיעות גם עם קובץ שמותאם להדפסה בבית דפוס. יש לנו הרבה לקוחות שבוחרים לשלוח לחלק מהאורחים גם הזמנה מודפסת.

 

ואתם גם מדפיסים?

אנחנו בהחלט יכולים לטפל גם בהדפסה. לחלופין, אנחנו יכולים לשלוח לכם את הקובץ המוכן, להמליץ לכם על בית דפוס שסמוך לביתכם ואפילו לצרף הנחיות מדויקות לבית-דפוס. מה שטוב לכם.

 

ומה עם מוזמנים שאין להם פלאפון חכם או שהם לא טכנולוגיים?

עד היום גילינו שמרבית האנשים מסתדרים יופי עם ההזמנות הדיגיטליות שלנו. בעיקר כי הם מאד נוחות וברורות. אבל בכל מקרה, תוכלו תמיד להדפיס כמות קטנה של הזמנות נייר.

 

איך זה נשלח לאורחים שלי?

אתם מעבירים לנו את רשימת האורחים שלכם ואנחנו דואגים לשליחה! ההזמנה נשלחת לכל האורחים שלכם באימייל או/וגם בהודעת SMS. האורחים שלכם יקבלו את ההזמנה שלכם כאילו היא נשלחה ממש מהטלפון והאימייל שלכם. ככה הם ירגישו שההזמנה נשלחה אליהם באופן אישי וזה ידרבן אותם לפתוח את הלינק ולאשר הגעה.

 

אפשר גם בוואטסאפ?

כן! אצלנו אפשר גם וואטסאפ!! לאחר שאנחנו מבצעים את השליחה בהודעות SMS ובאימייל, אתם תוכלו באופן ידני לשגר לאורחים שלכם את ההזמנה גם לוואטסאפ! איך? במערכת אישורי ההגעה תוכלו ללחוץ על כפתור הוואטסאפ שמופיע ליד שם האורח. קללללל.

 

ואם נזכרתי ששכחתי להזמין מישהו? אני יכול להוסיף עוד אורחים?

ברור. אתה תקבל סיסמא ותוכל להוסיף עוד ועוד אורחים. בלחיצת כפתור פשוטה. ובחינם.

 

מתי ההזמנה נשלחת?

מתי שתגידו! אנחנו נתזמן את תאריך ושעת השליחה לפי מה שתחליטו.

 

לאן מגיעים אישורי ההגעה? איפה אני אראה אותם?

אתם תקבלו מאיתנו לינק לאתר אישי וידידותי שבו תוכלו לראות בדיוק מי פתח את ההזמנה, מתי הוא צפה בה ובעיקר מי מגיע וכמה אנשים כבר אישרו. שם גם תראו את כל ההערות והברכות שהחברים שלכם כתבו לכם.

 

מה עם כאלו שלא מגיבים?

בגלל שההזמנה מגיעה ממספר הפלאפון שלכם עם נוסח אישי שלכם, הרוב המוחלט של האורחים מגיבים ובכיף. אלו שלא, יקבלו תזכורת נוספת.

 

אפשר להוסיף להזמנה שאלות נוספות? מי צריך מנה צמחונית? הסעה?

בטח. כל שאלה שבא לכם. גם את התשובות לשאלות האלו תראו באתר האישי שתקבלו.

 

 

שאלות נוספות?  צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.