קצת יותר מחודש לפני החתונה הגיע הזמן לשלוח הזמנות. כמו כולם רצינו משהו פשוט, יפה ומכובד. שנוכל בקלות גם להעביר לחברים, גם לשלוח לחברים של ההורים וגם לתלות בעבודה. הלכנו לבית דפוס כדי לסגור פינה והופתענו לגלות שזה עולם שלם – בית דפוס, עובי נייר, גודל, מרקם, גוון, מעצב, ולהתמקח על המחיר, והכל גם צריך להכנס למעטפה תואמת, ויהיה מוכן בעוד כמה ימים – כאב ראש!! ועברנו בעוד בית דפוס, ועוד אחד – ולא מצאנו שום דבר קלאסי-פשוט שמתאים לנו.

 

כשסיימנו, וחשבנו שזה מאחורינו, מצאנו את עצמנו מסתמסים עם חברים לברר כתובות שלהם – כי צריך לשלוח את ההזמנה בדואר… ואז לאסוף את המעטפות מהאולם, ורק אז לרשום את הכתובות על המעטפות (וגם את הכתובת שלנו בצד השני – לדואר שחוזר, והוא חוזר…), וללכת לקנות בולים ולהוציא עוד 1,000 ש"ח (2.5 ש"ח לבול!) ולהדביק על המעטפות, ואז לחזור לדואר כדי לשלוח, והכל כפול 450 מוזמנים. אנחנו מנסים לחסוך, ולקחנו הזמנה בסיסית – אבל נמצאים כבר עמוק עמוק בעלויות של אלפי שקלים! וכל זה בלי אישורי הגעה.. המון התעסקות!! משהו היה נראה לנו לא הגיוני – יותר בסגנון לואי ה-5, מאשר במאה ה-21.

 

אז הקמנו את iCelebrate – לחסכון בזמן, בכסף ובהתעסקויות מיותרות, שתאפשר הזמנה דיגיטלית מרגשת ומעוצבת אישית, ואפילו ירוקה, שכוללת מערכת מתקדמת לאישורי הגעה – וגם אפשרות לפרינט, והכל ברמה הכי גבוהה שיש, בלי כאבי ראש, ובמחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס.

 

יצרנו גם קשר עם טובי המעצבים, המאיירים והאנימטורים, והוספנו גם אפשרות למגוון של פיצ'רים חדשניים ומגניבים בהזמנה שלכם – החל משילוב אנימציות מגניבות ועד סרטונים אישיים – והשמיים הם הגבול!

 

אז עכשיו אתם יודעים מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים, תשאירו לנו פרטים ונשמח להכיר גם אתכם! צרו איתנו קשר: 073-3745550  או התחילו מבחירת הזמנה מקטלוג ההזמנות שלנו.